Neler Yapıyoruz?

tasarım ve proje hizmeti

Tasarım ve Proje Hizmeti

Hayalinizdeki mekanı tasarlıyor; size 3 boyutlu modelleme, röleve çıkarılması, mekanik ve elektrik projesi ve uygulama projesi gibi konularda destek veriyoruz.

mobilya tasarımı ve uygulama

Mobilya Tasarımı, Uygulama

Tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kişiye özel mobilyaları, mekanınızın ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlıyor ve üretiyoruz.

uygulama denetimi

Uygulama Denetimi

Projenizin şantiye sürecini denetliyor, iş proramını oluşturuyoruz. Çalışacak taşaronları temin ediyor, malzeme temini ve piyasa araştırmalarında size destek veriyoruz.

anahtar teslim projeler

Anahtar Teslim Projeler

Mekanınızın; projelendirme, malzeme temini ve uygulamasını bütünüyle bitirilmiş olarak size teslim ediyoruz. Size keyfini sürmek kalıyor.

Ürünlerimiz

X-Box TV Ünitesi

X-Box Masif ağaç tv ünitesi
estetik ve sade tasarımıyla
evinizin odak noktası olmaya hazır…

Ürünü İncele

Prison Yatak Takımı

Ürünü İncele

Piramit Mermer Sehpa

Mermerin doğal güzelliği
evinizin havasını
değiştirecek.

Ürünü İncele

İç Mimar Alp Usluduran

Alp Usluduran

İç mimarlık ve mobilya tasarımı‘nın Türkiye’deki yeni kuşak temsilcilerden olan Alp Usluduran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise ve orta okul eğitim hayatını Bilfen Kolleji’nde geçirmiştir.

2010 yılında girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olan tasarımcı, 2014 yılında iç mimarlık eğitimini ürün ve mobilya tasarımı alanında güçlendirmek amacıyla, İtalya’nın Milano şehrine giderek Accedemia Di Bella Di Arti Brera devlet sanat akedemisinde tasarım eğitimi almıştır.

Eğitim hayatı sırasında ve mezun olduktan sonra, çalıştığı firmalarda mesleki bilgisini ve tecrübesini geliştiren tasarımcı, kendi tarzını ve çalışma disiplinini oluşturmak amacıyla, 2014 yılında usdesign’ı kurmuştur.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Yenilikler ve E-Bülten için abone olun

Copyright 2019 - usdesign bir Usluduran Mimarlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. markasıdır.