2015 senesinde İç Mimar ve Tasarımcı Alp Usluduran tarafından kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını oluşturmak amacıyla kurulan usdesign İç Mimarlık Ofisi; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel iç mimari çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Usdesign İç Mimarlık ofisi; yer aldığı projelerde müşterisinin, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak

çalışır. Türkiye’nin en iyi iç mimarlık ofisleri arasında yer alan Usdesign İç Mimarlık, kurumsal ve ticari projelerde bir partner gibi iş geliştirici çözümler sunarken, konut projelerinde empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşleşmesini sağlar. Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Usdesign İç Mimarlık, olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesiyle ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

BTEO6054
BTEO6051

Alp Usluduran

İç Mimar, Tasarımcı ve Kurucu

İç mimarlık ve mobilya tasarımı‘nın Türkiye’deki yeni kuşak temsilcilerden olan Alp Usluduran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimini Bilfen Koleji’nde tamamlamıştır. 2010 yılında girdiği Mimar Sinan Üniversitesi’nde başladığı İç Mimarlık eğitimini; 2015 yılında İtalya’nın Milano şehrinde bulunan Accademia Di Brera devlet sanat akademisi’nde ürün ve mobilya tasarımı alanında aldığı eğitimle tamamlamıştır.

Eğitim hayatı sırasında ve sonrasında farklı ofislerde edindiği çalışma deneyimiyle, kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını oluşturmak amacıyla, 2015 yılında Usdesign İç Mimarlık ofisini kurmuştur. Usdesign çatısı altında mekan tasarımı ve uygulamaları, ürün ve mobilya tasarımı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Referanslar

Hizmetlerimiz

null

İç Mekan Tasarımı

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

null

Mobilya Tasarımı

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü ile mobilya tasarımı yapıyoruz.

null

Mimari Proje

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini tam ölçü ile yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

null

Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

null

Mimari Uygulamalar

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

null

Anahtar Teslim Proje

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Yorumları

Neler Yapıyoruz?

null

Ev Dekorasyonu

Kendinizi evinizde daha iyi hissetmeniz için; ilgi alanlarınızı, hobilerinizi ve ihtiyaçlarınızı öğreniyor ve tasarımlarımızı bu çizgide yapıyoruz. Size bir mekanı değil, bir yaşam şekli tasarlıyoruz.

null

Mağaza Dekorasyonu

Satılacak ürünlerinize göre veya verilecek hizmete uygun olan mimari tasarım, satış ve konfor odaklı olarak planlanır. Mekanik projesi, elektrik projesi, dış cephe projesi bu doğrultuda hazırlanır.

null

Villa Dekorasyonu

Yapısal kaba uygulamalardan küçük detaylara kadar bir çok aşamayı içeriyor. Usdesign İç mimarlık Ofisi olarak villa tasarımı alanında size tüm konularda destek vermeye hazırız.

null

Otel Dekorasyonu

Otelin ve otel odalarının konforlu ve rahat ortamı müşterileri sakinleştirip huzur bulmalarını sağlar. Müşteriler üzerinde unutulmaz hisler bırakmak ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak tasarımlar planlıyoruz.

null

Ofis Dekorasyonu

Çalışırken size huzur veren, içinde olmaktan mutlu olacağınız ofislerin, üretkenliği arttırdığının biliyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlara uygun, estetik ve fonksiyonel ofis tasarımları yapıyoruz.

null

Restaurant - Cafe Dekorasyonu

Doğru tasarlanmış mekanların müşterileri etkileyerek mekan içerisinde daha fazla vakit geçirmelerini sağladığının ve akılda kalıcı olmak için önemli bir unsur olduğunun bilincindeyiz. Mekanlarınızın her metrekaresine değer veriyoruz.

Ekibimiz

Basın

Basında hakkımızda çıkan haberler…